پاتوق فا دات آی آر

آخرین نظرات
 • ۵ شهریور ۹۷، ۰۶:۲۳ - B
  سپاس

دختران به کدام مرد وابسته نشوید!

پاتوق فا | يكشنبه, ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۰۲:۲۲ ب.ظ


دختران به کدام مرد وابسته نشوید!

 

دختران به کدام مرد وابسته نشوید!

 

مردی که به او دلبسته اید، حرفی از ازدواج نمی زند و با بهانه های مختلف خواستگاری را عقب می اندازد؟ باید با او چطور رفتار کرد؟

 

- با زبان بی زبانی می گوید نه؟

شما پیوسته از مرد مورد علاقه تان درخواست تعیین نمودن تاریخ ازدواج می کنید تا هر چه زودتر با شما ازدواج کند. ولی او به تقاضاهای شما با پاسخ های مبهمی که نمی توانید از آن ها برداشت مثبتی کنید بی توجه است، پس این مرد اهل ازدواج نیست.

 

- شما را منتظر نگه می دارد؟

عجیب نیست که مردی از شما بخواهد تا محقق شدن اهدافی که می توانند زندگی آرامتری را برای هر دوی شما بسازند، صبر کنید اما اگر هدف هایی که خواستگار شما تعریف می کند هیچ گاه تمامی ندارند، کمی مراقب باشید.

 

- با فداکاری رهایتان می کند؟

یکی از ترفندهای مردان در روابطی که پایان مشخصی ندارد، این است که به دختر طرف مقابلشان اظهار می کنند: "من لیاقت تو را ندارم و تو خواستگاران بسیار بهتر از من، خواهی داشت".

اما واقعیت این است که زمانی که یک مرد به ازدواج با دختری تمایل دارد، برای رسیدن به جایگاهی قابل قبول تلاش می کندو به هیچ وجه حاضر نمی شود مرد دیگری پا به این میدان بگذارد.

 

- شما را نادیده می گیرد؟

برخی از مردها با بی تفاوتی سعی می کنند دختر را دل آزرده کنند تا خودش رابطه را پایان دهد. چنین مردهایی حتی آنقدر برای طرف مقابلشان ارزش قائل نیستند که با او برای پایان گرفتن رابطه گفتگو کنند.

 

- شما را به خانواده اش معرفی نمی کند؟

اگر او بعد از گذشت چند ماه از رابطه تان و شناخت نسبی از هم، درباره شما به خانواده اش اطلاع نمی دهد، بدانید که قصد ازدواج با شما را ندارد.

 

- می ترسید دیگر عاشق نشوید؟

هنگامی که شما درگیر یک رابطه عاطفی باشید، احساس تعهد می کنید و در نتیجه به خواستگارانتان جواب رد می دهید؛ زیرا مدام لحظات عاشقانه با طرف مقابل را با زندگی معمولی با خواستگارتان مقایسه می کنید.

واقعیت این است که این مقایسه غلط است؛ چون مردی که به مرحله ازدواج رسیده و به خواستگاری شما آمده است، اعلام مسئولیت پذیری کرده و حداقل چیزی که بیشتر از فرد مورد علاقه شما دارد، این است که تصمیم جدی به داشتن یک زندگی جدید دارد.

 

 • ۹۶/۱۱/۰۸
 • پاتوق فا

نظرات  (۲)

سلام
خیلی ممنونم از شما آقای کدخدایی که به وبسایت بنده توجه کردید.
موفق باشید.
 • محمد کدخدائی
 • باسلام و ادب مدیریت محترم سایت!
  مفتخرا از سایت معزز و فاخر شما بازدید نموده
  و محظوظ و مستفید شدیم.
  مطالب زیبا و شیوا و جالب و جذاب بود.
  خسته نباشید.
  بامید تعامل بیشتر.
  با احترام محمدکدخدایی(عرفان)

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  تجدید کد امنیتی